Proje & Uygulamalar

proje

Her türlü peyzaj alanınız için, istekleriniz doğrultusunda çeşitli tasarımlar getirilir ve bunlardan taleplerinize en uygun olanı proje halinde tarafınıza sunulur.

Çevre düzenlemesinde yapılan yanlış tercihler çok sonra anlaşılacağından maalesef iş bittiğinde düzenlemeyi yapanın sadece düzenlemedeki estetik anlayışı ya da çok ciddi mimari hataları ortaya çıkacaktır. Asıl hatalar belki yıllar  sonra çok daha net anlaşılacak ve artık telafi edilemez noktada olacaktır. Bu nedenle, peyzaj uygulamaları mutlaka uzman ve tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Piyasada bir peyzajcı ya da bu konuda uzman ziraat mühendisinin yanında birkaç kez bahçe düzenlemesine katılıp ertesi gün bu işe soyunan bir yığın vasıfsız kişiye rastlamak mümkündür. Oysa yeterli bilgi birikimine sahip olmayan bir kişi ancak gördüğünü uygular fakat hangi bitki neden seçilmiştir çoğunlukla bilemez; her yerde aynı uygulamayı yapar ki buda kısa sürede yapılan masrafları ve emeği boşa çıkarır. Bu noktada da bir peyzaj firması ile çalışmanın önemi ortaya çıkmaktadır.

Bu nedenlerle uygulamalarınızı yapmaya niyetli uzman ve tecrübeli kadrosu ile Global Peyzaj sizlere birçok avantaj sunmaya hazırdır.

Comments are closed.